Team

Het team van Netwerk Lokaal Sportbeleid bestaat uit negen professionele medewerkers. Heb je een vraag over een bepaald dossier of wens je meer informatie over een onderwerp? Contacteer één van onze experten via telefoon of mail.

Jeroen Vanderputte
Hanne Neirynck
Thomas Michielsen

Thomas Michielsen

Junior Stafmedewerker T 03 780 91 06 thomas@lokaalsportbeleid.be
Jasper De Swarte

Jasper De Swarte

Medewerker Sportparticipatie & Buurtsport T 03 780 91 08 jasper@lokaalsportbeleid.be
Rozemarijn Van Meirvenne

Rozemarijn Van Meirvenne

Medewerker onthaal, dienstverlening en bedrijfspartnership T 03 780 91 00 rozemarijn@lokaalsportbeleid.be
Jan Inghels

Jan Inghels

Medewerker organisaties en events T 03 780 91 03 jan@lokaalsportbeleid.be
Niels Jansen

Niels Jansen

Verantwoordelijke communicatie T 03 780 91 02 niels@lokaalsportbeleid.be
Debby Van den Eede

Debby Van den Eede

Medewerker boekhouding en administratie T 03 780 91 01 debby@lokaalsportbeleid.be
Bart Verschueren

Bart Verschueren

Coördinator EU Sport Link T 0486 76 28 03 bart.verschueren@eusportlink.be