Team

Het team van Netwerk Lokaal Sportbeleid bestaat uit tien professionele medewerkers. Heb je een vraag over een bepaald dossier of wens je meer informatie over een onderwerp? Contacteer één van onze experten via telefoon of mail.

Jeroen Vanderputte
Lien Van Belle

Lien Van Belle

Stafmedewerker T 03 780 91 07 lien@lokaalsportbeleid.be
Hanne Neirynck
Thomas Michielsen

Thomas Michielsen

Junior Stafmedewerker T 03 780 91 06 thomas@lokaalsportbeleid.be
Klaas Verstraete

Klaas Verstraete

Medewerker zwembaden en sportinfrastructuur klaas@lokaalsportbeleid.be
Rozemarijn Van Meirvenne

Rozemarijn Van Meirvenne

Medewerker onthaal, dienstverlening en bedrijfspartnership T 03 780 91 00 rozemarijn@lokaalsportbeleid.be
Jan Inghels

Jan Inghels

Medewerker organisaties en events T 03 780 91 03 jan@lokaalsportbeleid.be
Niels Jansen

Niels Jansen

Verantwoordelijke communicatie T 03 780 91 02 niels@lokaalsportbeleid.be
Debby Van den Eede

Debby Van den Eede

Medewerker boekhouding en administratie T 03 780 91 01 debby@lokaalsportbeleid.be
Bart Verschueren

Bart Verschueren

Coördinator EU Sport Link T 0486 76 28 03 bart.verschueren@eusportlink.be